Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Манікюр

Френч
ФРЕНЧТрадиційний френч-манікюр - це нігті помірної довжини (вільний край три-чотири мм), форма овальні або "лопаточкою". Нігті забарвлюються прозорим блідо-рожевим або бежевим лаком, вільний край виділяється білим - виходить так званий "смайл" або "посмішка".

Існує два основні методи створення французького манікюру. Перший метод полягає в тому, що вільний край нігтя за трафаретом або від руки фарбується білим лаком. Другий метод простіше: він припускає відбілювання внутрішньої сторони вільного краю нігтя за допомогою спеціального олівця (потім ніготь покривається прозорим лаком).

Здається, що зробити це зовсім легко, але насправді французький манікюр вважається одним з найскладніших, а на конкурсах стилістів нігтів часто саме цей вид манікюру визначає майстерність учасника. Складно домогтися необхідної природності і гармонійності, складно виконати умову симетричності розташування кутикули і білого кордону щодо центру нігтя.

І все-таки можна зробити френч-манікюр в домашніх умовах. Багато косметичних фірм випускають набори для французького манікюру: блідо-рожеві, бежеві та білі лаки, спеціальні трафарети та наклейки, що відбілюють олівці та ін. За допомогою трафаретів зручно наносити лак на нігті. Білі наклейки можуть взагалі замінити лак.

АЛГОРИТМ ВИКОНАННЯ ФРЕНЧ-МАНІКЮРА ЗА ДОПОМОГОЮ БІЛОГО ЛАКУ
  1. Треба дуже ретельно попрацювати над формою нігтів, так як будь-яка асиметрія буде кидатися в очі.
  2. Словосполучення "видалення кутикули" викликає у мене дикий жах. Давайте акуратненько зрушимо кутикулу дерев'яною лопаточкою! Якщо кутикула дуже уперта - розпарте руки, скористайтеся пом'якшувальним засобом.
  3. Покрийте нігті лаком-основою, а потім - прозорим блідо-рожевим або бежевим лаком.
  4. Покрийте вільний край нігтя білим лаком. Білий лак наноситься так: пензлем проводиться лінія від правого краю нігтя до середини, а потім від лівого краю нігтя до середини, потім забарвлюється що залишився, вільний край нігтя.
    Маленька хитрість: щоб легше було малювати рівну лінію, перед нанесенням білого лаку злегка намалюйте білою гелевою ручкою кордон між білим і прозорим лаком.
    Якщо для створення рівної білої лінії не вистачає вправності, можна скористатися готовими шаблонами, які є в наборах для французького манікюру, або вирізати саморобний шаблон з скотчу.
  5. Нанесіть шар закріпляючого лаку.
Категорія: Манікюр | Додав: folia (27.01.2010)
Переглядів: 12701 | Коментарі: 17 | Теги: манікюр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Rogerelari  
Привет.
Приглашаю Вас на Стабильный Lineage 2 HF сервак
Сервер приглянется тем кто любит долгую стратегию с расчетом на тотальное завоевание.
Скорее всего не подойдет сторонникам ворваться и всех нагнуть.
Проходящим мимо любителям поскакать по сервам неделькам, ловить нечего, т.к. старички их моментально накажут :)

Адрес http://l2immortal.com

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові