Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Манікюр

Інструменти для домашнього манікюру
Інструменти для домашнього манікюру



Пилки
Застосовуються вони як для шліфовки і поліровки, так і для надання форми нігтям. Тому мають різну зернистість.

Грубозернисті пилки з грубою поверхнею використовуються для обробки штучних нігтів. Для обробки своїх справжніх нігтів користуватися залізними інструментами небажано. Краще використовувати пили на прогумованій або картонній основі. Але якщо ви звикли до металевих пил, то краще узяти дрібнозернисті пилки напівкруглої форми.

Пилки бувають: діамантові, рубінові, керамічні, сапфірові - більш зернисті, підходять для твердих нігтів. А для ніжних і тонких - пилка з наждачного паперу. Краще всього користуватися керамічною пилкою двох (трьох) сторонньою.

Для укорочення нігтів використовують крупніші пили, а для надання форми - дрібніші. Важливо нагадати, що підпилювати можна тільки сухі нігті, і руху пилою повинні бути направлені обов'язково в один бік: від краю до центру або по прямій. Це покликане запобігти розшаруванню нігтів.

Блиск нігтям додають за допомогою спеціальних пилок-полірувальників. Часто їх продають в комплекті, пронумерованими по етапах поліровки. Пилку з грубим напиленням для шліфовки використовують дуже обережно і всього в двох випадках:

• якщо нігтьова пластинка в подовжніх або поперечних борозенках;
• якщо після застосування неякісного лаку на нігті залишилися пігментні зміни.

Але зловживати цією процедурою не варто. Можна відшліфувати ніготь раз на півроку, коли повністю поміняється нігтьова пластина. Інакше, вона потоншає.

Для видалення кутикули використовуються спеціальні препарати для її розм'якшення і манікюрні палички «копитця». Металеві і дерев'яні інструменти використовують в своїй роботі професіонали, а в домашніх умовах (та і за відсутності навиків) краще використовувати інструменти, у яких «копитце» виготовлене з м'якої гуми. Цими паличками акуратно зрушують шкірку навколо нігтя назад і видаляють.

Необхідний помякшувач кутикули. Готує кутикулу для видалення і очищення нігтя.

Купити треба і масло для нігтів, воно служить для зволоження і захисту.

Слід придбати кусачки для видалення кутикули. Інструмент, що відкушує кутикулу. Повинні бути гострими. Задирки на руках видаляють спеціальними щипчиками, які виглядають, як манікюрні кусачки. Вони мають тригранні кінчики і скошені краї, що дозволяє їм прилягати до шкіри майже перпендикулярно. Самі задирки не віддирають, а обережно відкушують щипчиками. Манікюрні ножиці важко щільно притиснути до шкіри. Іноді вони сприяють утворенню нових задирок. Тому їх небажано використовувати для того, що зрізає задирок.

Рідина для зняття лаку повинна розчиняти лак. Краще всього з цим завданням справляється ацетон. Але він разом з лаком добре видаляє і жирові компоненти нігтьової пластинки і робить її ломкою. Колись ацетон був основою всіх рідин для зняття лаку і також основою самого лаку. Сьогодні препарати для зняття лаку випускаються на основі різних ефірів, спиртів і інших хімічних сполук, які дбайливіше відносяться до нігтів, але все одно знежирюють їх. Тому в препарати для зняття лаку додають пом'якшувальні засоби: жирові добавки, віск. Використовують рідину не тільки для зняття лаку, але і для знежирення нігтів перед нанесення нового лаку, навіть якщо до цього вони не були нафарбовані. (Тоді новий лак лягає рівномірно і краще тримається на нігтях.)




Джерело: http://манікюр
Категорія: Манікюр | Додав: folia (27.01.2010)
Переглядів: 3105 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові