Сервірування неофіційного обіду (з малюнками) - Сервірування - Каталог статей - girlfriend
Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Сервірування

Сервірування неофіційного обіду (з малюнками)
Сервірування неофіційного обіду
(з малюнками)

Сервірування

Рис 1. Перше блюдо


Зазвичай, перше блюдо ставлять на стіл до того, як гості зайняли свої місця. В іншому випадку обідня серветка лежить на дрібній тарілці, а не ліворуч від вилок, як показано на малюнку. Рибну вилку можна розмістити трьома способами, один з яких показано на малюнку. Необхідні також попільнички.

Сервірування

Рис 2. Друге блюдо


Меню неофіційних обідів не дуже суворе. Воно може включати лише два блюда, проте зазвичай їх кількість обмежена п'ятьма. Суп можна не подавати, особливо якщо обід починається із закуски. На неофіційному обіді суп ніколи не подають у традиційних неглибоких супових тарілках.

Сервірування

Рис 3. Третє блюдо


Салат звичайно подають разом із проміжним блюдом - так простіше. Спеціальний ніж використовується залежно від виду салату й від того, чи вже подано до нього сир.

Сервірування

Рис 4. Четверте блюдо


Салат можна подавати окремо, як четвертіі страви; він може також заміняти десерт, особливо якщо разом з ним подають різні сорти сиру.

Сервірування

Рис 5. П'яте блюдо


На неофіційному обіді десертні прилади можна покласти на стіл заздалегідь, помістивши їх перед дрібною тарілкою. В іншому разі їх приносять на десертній тарілці або господиня сама кладе їх на десертну тарілку й передає гостям разом з десертом. Коли десерт сервірують заздалегідь і десертні прилади знаходяться на наповненій тарілці, їх не перекладають. Якщо ж прилади лежать на порожній десертній тарілці, на якій може стояти чаша для ополіскування пальців, гостю варто покласти десертну вилку ліворуч, а десертну ложку праворуч від тарілки.


Сервірування десерту

Сервірування

Рис 6.
Зліва: як подати гостеві десертний прилад: на десертною тарілці лежать десертна вилка та десертна ложка, між ними на серветкою і (або) маленькій тарілці стоїть чаша для ополіскування пальців (обов'язкова належність офіційного обіду і ленчу).

Справа: гість розкладає десертний прилад таким чином: серветкою і чашу - для ополіскування пальців поміщають перед тарілкою ліворуч, вилку кладуть ліворуч, а ложку праворуч від десертною тарілки і чекають, коли подадуть десерт. На неофіційному обіді разом з десертом можна подати чорна кава в маленьких чашках.


Сервірування шведського столу

Сервірування

Рис 7. Шведський стіл, накритий для невеликої дружньої вечері


Краще, якщо на столі круглої форми прилади та інші предмети сервірування розташовані радіально. Перевантажувати стіл не слід. Якщо основний стіл не занадто великий, то все необхідне можна розмістити на додаткових столиках.

Сервірування

Рис 8. Розташування десертних приладів на неофіційному прийомі


Поза сумнівом, в будь-якому випадку зручніше обідати сидячи. Обідня стіл сервірують як звичайно, не ставлять тільки дрібні і сервіровочні тарілки. На столі розміщують всі необхідні прилади, попільнички, сільнички, перечниці, серветки, келихи для води та вина, ставлять канделябр і квіти, в деяких випадках кладуть іменні картки. Гості наповнюють тарілки у буфетної стійки, а потім займають відведені їм місця за столом.

Офіційний обід (трішки інформації)

Сервірування

Рис 9. Зразок сервірування одного місця за столом


Обідня серветка кладеться на дрібну тарілку до того, як гість займе своє місце. Показано звичайне кількість келихів для офіційного обіду: для води, хересу (до першого страви), червоного вина до м'яса, десертного вина. Іноді замість хересу подають біле вино до риби або і те й інше. Іноді протягом усього обіду подають тільки шампанське. Зверніть увагу: вилка для устриць лежить серед інших вилок, але одночасно на столі не може перебувати більше трьох вилок. У даному випадку прилади для салату будуть подані разом зі стравою. На цьому офіційному обідньому столі не ставляться попільнички. Тарілочка для масла виключається.
Категорія: Сервірування | Додав: folia (18.03.2010)
Переглядів: 1833 | Теги: Сервірування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові