Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Як правильно цілуватись

Як правильно цілуватись


Мокрий чи сухий поцілунок?

«Моя дівчина називає мене слюнтяй, їй не подобається, що мої поцілунки заслинені, мокрі», – скаржаться хлопці. Просять що-небудь їм порадити. Власне, рекомендація очевидна: ковтайте слину перед поцілунком і не затягуйте його. Не чекайте, коли слина знову накопичиться.

Але зауважу: мокрий поцілунок не так вже й поганий. Автор книги «Мистецтво цілуватися» Вільям Кейн, провівши комп’ютерне опитування, переконався навіть у зворотному: з кожних ста опитаних 90 сказали, що іноді їм подобається, щоб поцілунок був мокрим. Ось деякі з відповідей: «Мені подобається, щоб спочатку поцілунки були сухими, але потім ставали мокрими. У поцілунках, що виражають ніжність, не повинно бути зайвої вологи, але пристрасні, сексуальні поцілунки – мокрі ».» Все залежить від обставин та настрою. Мокрі поцілунки зазвичай більш пристрасні, вони доречні в спальні або в момент сильних почуттів ».

Заодно пару слів про довгий поцілунок. Дівчата цікавляться, скільки він може тривати. Одного разу такий поцілунок розтягнувся на 417 годин, що зазначено в Книзі рекордів Гіннесса. У реальному житті більшість людей закінчують поцілунок вже через хвилину. Але вже якщо ви налаштовані на довгий поцілунок, то не панікуйте, якщо вам не вистачає повітря. Просто не забувайте дихати через ніс. І друге. Іноді люди так збуджуються від довгого поцілунку, що починають дихати занадто швидко. Це призводить до надлишку кисню в крові і, як наслідок, до запаморочення.

Дивіться і заздріть …

«Чим пояснити, що при поцілунках ми зазвичай закриваємо очі?» З точки зору фізіології все просто: при поцілунку більше виділяється гормонів, в результаті розширюються зіниці, світло начитає здаватися занадто яскравим для очей, і людина рефлекторно їх закриває.

Але мені здається що не менш значуща психологічна причина. Як при поцілунку, так і при статевому акті очі закриваються (особливо у жінок) для того, щоб відмовитися від навколишньої дійсності, повністю піти у себе, у свої відчуття і в кінцевому рахунку отримати більше задоволення.

«Скажіть, поцілунки на людях – це пристойно? У деяких країнах поцілунки в громадських місцях заборонено ».

По-моєму, в цьому немає нічого страшного. Хто зазвичай цілується на вулиці або в метро? Звичайно, молодь! Чим це викликано? Ви просто не можете чекати, поки вдасться сховатися від сторонніх очей. Вас дуже тягне один до одного, щоб звертати увагу на інших. Нарешті, ви – ексгібіціоніст в душі, і вам подобається, що у вашого поцілунку є глядачі. Але нерідко в такій дії присутній і бажання похизуватися: подивіться, є в мене дівчина (молодий чоловік), як вона (він) кохає мене і взагалі які ми дорослі! Зазвичай з віком це проходить.

Одне побажання тим, хто цілується на публіці: не захоплюйтеся настільки, щоб шокувати оточуючих.

Сюрприз партнерові! Як правильно цілуватись

«Підкажіть, як урізноманітнити поцілунки, щоб сподобатися дівчині?»

Це повинно підказувати почуття. Втім, у різні часи – у давніх східних манускриптах, в книгах інших епох – робилися спроби докладного опису різних поцілунків. Французький сексопатолог Жерар Леле, наприклад, створив навіть цілу класифікацію поцілунків. Ось кілька прикладів.

Спокійний поцілунок – губи злегка і ненадовго торкаються до шкіри майже беззвучно.

Міцний поцілунок – тиск сильніше і звук голосніше, дихання не переривається.

Поцілунок щипок – губи захоплюють складку шкіри. Такий поцілунок допомагає в пошуку ерогенних зон партнерки.

Поцілунок засос – схожий на щипок, але більш інтенсивний. Губи з силою всмоктують шкіру і якийсь час смокчуть її. Після цієї ласки залишається маленький довгастий синець.

Лоскотливий поцілунок – увага зосереджується на певній ерогенній зоні, яку лоскочуть і змикають губами, порушуючи відповідні рецептори.

Поцілунок Розчерк пера – губи «малюють» на шкірі партнера, простежують лінії рельєфу. На цій грі можна підключити і язик.

Трасуючий поцілунок – відкритий або закритий рот ковзає по шкірі. Тиск при цьому може бути дуже різним. І так далі …

Рада дамі! Як правильно цілуватись

А ось «на закуску» поцілунок-перевертиш, описаний у книзі У. Кейна.

Творчі натури люблять незвичайне. Якщо ви з їх числа, спробуйте цей перевернутий поцілунок – гострота відчуттів гарантована, і ви в буквальному сенсі по-новому побачите вашого партнера!

Партнер повинен лежати на спині або сидіти, відкинувшись на лавці або кріслі з низькою спинкою. Нахиліться над ним так, щоб ваш лоб опинився навпроти його підборіддя, а його губи – прямо у вас перед очима. Посуньте так, щоб губи збіглися – ваша верхня губа повинна при поцілунку притулитися до його нижньої. Спробуйте в цій позиції французький поцілунок – запевняю вас, ви отримаєте зовсім нові відчуття! Час від часу відривайтесь і заглядайте в очі партнеру – прямо в цьому, перевернутому положенні. Вам буде не так-то просто розібрати реакцію один одного!

Типи поцілунків по «Камасутрі»:

Ага. Гра. Потрібно першим схопити губу партнера, виштовхнути своїм язиком язик іншого і ввести в рот партнера свій язик, поцілувати кінчик носа і підборіддя.

Поцілунок Боротьба ротів. Роти відкриті, обидва смокчуть, злегка прікусуючи губи, але обережно, щоб у пориві пристрасті не прикусити губ.

Грайливий поцілунок. Він злегка прикушує її губи. Вона, рухом язика у нього в роті, порушує його пристрасть.

Поцілунок Имата. Ніжний поцілунок в губи, неквапливий, одними губами, не торкаючись зубів, але й не залишаючи поза поцілунку жодної частини губи.

Поцілунок Пелюстка. Він відтягує її нижню губу і вводить свій язик їй за щоку, порушуючи її легкими рухами, нахиляє її голову назад.

Поцілунок Млин. Язик партнера береться до себе за щоки і злегка притискається легкими торканнями своїм язиком і зубів.

Поцілунок зубів. Він у пристрасному пориві смокче зуби, закидаючи її голову все нижче і нижче.

Поцілунок Раковина. Поцілунок у вухо з легкими покусування мочки вуха і торканнями губ за вухом.

Поцілунок Рівний. Він бере її губи в свої, робить свої губи трубочкою і всмоктує в себе, намагаючись торкнутися язика.

Поцілунок Самая. Поцілунок язика. Він бере її язик в рот і, ледь торкаючись його зубами, смокче. Вона прагне заковтнути його язик як можна глибше, показуючи тим самим своє пристрасне бажання мати його в собі, володіти ним як чоловіком.

Поцілунок Сари. Поцілунок жінки в долоні і лікті з внутрішньої сторони.

Пристрасний поцілунок. Ссання зводу грудей, сосків. Поцілунок нижче рота, нижче живота, внутрішньої частини стегон, лобка. Поцілунок вигинів рук, ніг під колінами. Від уст, до грудей і нижче – до лобка, а потім назад до губ.

Сором’язливий поцілунок. Вона цілує, злегка рухаючи нижньою губою, прагнучи ніби відірватися.Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (04.04.2010)
Переглядів: 6909 | Коментарі: 2 | Теги: Подарок | Рейтинг: 3.0/6
Всього коментарів: 2
2 zver  
авторові репект!Стаття Супер..!

1 Богдан  
реально класні поради . дюкую

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові