Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Як закохати в себе хлопця?
Як закохати в себе хлопця?     Перше враження при зустрічі відіграє велику роль на ваші майбутні відносини з хлопцем. Тому тим, хто шукає собі пару потрібно уважно стежити за своїм зовнішнім виглядом, потрібно бути готовою до зустрічі скрізь і завжди. Тому навіть коли ітимете за продуктами мусите добре виглядати. Не яскраво нафарбованою в три шари, а просто охайною. Якщо ви вирішили закохати в себе хлопця, потрібно морально підготувати себе до зустрічі з коханим. Ви повинні бути відкритою, щоб любов могла проникнути у ваше серце. Іншими словами потрібно відкрити своє серце.

    Щоб досягнення своєї мети, ви повинні застосувати всі зусилля. Коли хлопець призначає вам зустріч, не слід поспішати закохувати його в себе. Потрібно плавно його підготувати до продовження відносин. На першій зустрічі можете поговорити про те, чим він займається, які плани на життя, як він відноситься до дівчат. Найголовніше дізнайтеся про його антипатії і симпатії, вам це дуже стане в нагоді. В спілкуванні може з'явитися ніякова пауза, тому наперед продумайте, що ви хочете запитати. Можна також наперед скласти список своїх питань, для себе. Не соромтеся задавати прямі питання. Уважно обдумуйте його відповіді. Активно слухайте. Ви повинні уявити себе журналісткою, яка приховано збирає потрібну їй інформацію. В спілкуванні співпереживайте його проблемам, не перебивайте. Будьте тактовні. Покажіть, що ви зацікавлені ним, що хлопець вам сподобався, що він просто підкорив вас своєю чарівністю, своєю унікальністю і талантами. Але при цьому дайте хлопцеві зрозуміти, що ви неприступні. Але не для нього, а тільки по відношенню до всіх інших чоловіків. Про себе намагайтесь розкрити якомога менше інформації, щоб залишатися загадкою. Проаналізувавши отриману інформацію, ви матимете уявлення про особисті якості хлопця, зрозумієте яке у нього відношення до життя, що він думає про себе, інших і про багато чого іншого.

    За словами учених, якщо ваші перші зустрічі пройдуть яскраво, емоційно, вони надовго запам'ятаються вашому обранцю, і ви матимете великий успіх, щоб ще більше закохати його в себе. Сходіть на фільм жахів або навпаки зворушливу п'єсу або на концерт. Також розмови і сумісні проблеми добре зближують. Далі вам потрібно сходити, куди не будь повечеряти, виберіть недороге кафе або маленький ресторанчик. Цим ви покажете хлопцеві, що гроші вас не хвилюють. Постарайтеся, щоб ваше побачення було незабутнім і яскравим. Щоб хлопець неодмінно схотів знову зустрітися. А потім - ніколи не розлучатися!

    В своєму партнері кожний шукає здатність співпереживати, уміння любити, покращувати спосіб життя. Щоб показати хлопцеві, як ви схожі, потрібно говорити тими ж виразами, користуватися такими ж жестами. Прагніть наслідувати йому багато в чому. Уважно запам'ятовуйте усе, що він розказує. Майже всі люди прагнуть не продовжувати відношення з тими, хто не розуміє їх. Наслідуйте манери хлопця. Чим більше у вас буде загального, тим швидше ви закохаєте в себе хлопця. Такі відносини тривають набагато довше і загалом переходять в шлюб.

    Взнайте, якої думки хлопець про любов. Тільки не задавайте йому це питання прямо. Спочатку розкажіть історію про свого знайомого, як один ваш друг у вас питав про те, що таке ідеальні взаємостосунки. Потім ви можете запитати у хлопця, що він думає про це. Не забувайте по-частіше хвалити хлопця. Компліменти люблять не тільки дівчата. Не будьте соромливі. Прагніть завжди бути природною і привабливою!

Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (04.03.2010)
Переглядів: 4308 | Коментарі: 1 | Теги: Подарок | Рейтинг: 2.2/5
Всього коментарів: 1
1  
Назар я люблю тебе!!!!!!!!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові