Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Як знайти друзів?
Як знайти друзів?
Часто трапляється так, що людині з якої-небудь причини стає сумно. Так сумно, що хоч вовком вити. Напевно вам знайоме почуття, коли кішки на душі шкребуть, а скинути цей важкий тягар зі своїх плечей - дуже важко і часом майже неможливо. У цей момент чомусь немає з ким поділитися своїм горем і немає поруч тієї людини, з якою можна було б, міцно обнявшись забути про проблеми, почувши тільки: не сумуй, прорвемося!
Чому ж таке несправедливе життя, що у деяких людей повно друзів і вони просто часу не знаходять на те щоб з усіма зустрічатися, а у інших їх зовсім мало і немає того заповітного кращого друга, з яким хоч у вогонь, хоч у воду? Насправді відповідь полягає не в несправедливості і не в інших людях, а в нас самих.

Навіть це не зовсім так, як би Вам хотілося про це думати, але повірте, це дійсно так. На жаль, ми самі створюємо ситуації і самі, навіть не підозрюючи про це, відштовхуємо інших людей, з якими можемо перебувати в теплих дружніх відносинах.

Причина цього в психотипі особистості. Наприклад, якщо ви яскраво виражений меланхолік, схильний до розумової праці, до споглядання і філософії, то, можливо, ви добре зійдеться характерами з сангвініком, вічно активним і наповненим життям, яким би дивним це не здавалося.

Поясню докладніше. Якщо ви - інтроверт, людина спрямований всередину себе (а саме такі люди найчастіше страждають від нестачі спілкування), то вам, можливо, підійде один екстраверт - людина, спрямована на те щоб віддавати. Екстраверт - віддає, інтроверт - приймає.

Незважаючи на те, що створюється враження, ніби активні люди шукають собі подібних - це всього лише видимість. Можливо, їм комфортно разом «тусуватися», але не більше того. Для справжньої, перевіреної роками і тяжкими випробуваннями дружби, просто «тусуватися» мало. Тут необхідні більш глибокі людські стосунки. І відносини ці найчастіше виникають саме між екстравертами і інтровертами. Чому? Та тому що цим людям комфортніше один з одним. Сангвінік любить бути найактивнішим в групі собі подібних, а інтроверт навпаки, не любить виділятися зовні (він краще це зробить внутрішньо). Саме тому екстраверт і інтроверт це ідеальні друзі.

Якщо ви - яскраво виражений інтроверт і хочете знайти справжніх друзів - зверніть увагу на екстравертів-сан� �вініків. Не думайте, що ці люди - повні придурки. Можливо, зовні вони виглядають зухвало, і вам не дуже подобається те, як вони ведуть себе в суспільстві, але повірте - це такі ж, як і ви люди, які, так само як і ви, переживають депресії, їм буває так само погано і так само добре, як і вам.

Як знайти друзів


Тепер від загальних слів перейдемо до конкретики і загальним порадам, які обов'язково допоможуть вам знайти друзів:
  1. Змініть своє ставлення до світу. Світ наповнений великою кількістю прихильних людей, з якими ви б запросто змогли потоваришувати. Засвойте думку про те, що такі люди є і що ви легко зможете знаходити їх.
  2. Змініть своє ставлення до людей. Цей пункт тісно перегукується з попереднім. Якщо ви хочете, щоб люди тягнулися до вас - потягніться до людей самі. Спілкуйтеся з ними, намагайтеся в кожному з них побачити особистість, побачити стрижень, закладений в нас Творцем. Спробуйте побачити Особу цієї людини.
  3. Станьте цікавим співрозмовником. Людям повинно бути з вами цікаво, тільки так ви зможете знайти друзів. У тих людей, у кого в житті нічого не відбувається і їхнє життя складається тільки з нудною одноманітної праці - немає друзів і ніяких шансів на те щоб їх знайти.
  4. Більше посміхайтеся. Поділися усмішкою своєю і вона до тебе не раз ще повернеться - співається в дитячій пісеньці. І, треба відзначити, абсолютно правильно співається. Усміхнена людина вселяє довіру, усмішка піднімає настрій і робить наше життя трішки краще і світліше.
  5. Спробуйте пошукати друзів в інтернеті. Якщо у вас є якісь комплекси з приводу вашої зовнішності, то спілкування по інтернету стирає їх немов за помахом чарівної палички. Тільки, обов'язково пам'ятайте, що спілкування з мережі ніколи не замінить справжнього спілкування. І з вашими новими друзями обов'язково потрібно зустрічатися й у реальному світі, а спілкуватися в мережі лише тоді, коли не можете зустрітися.
  6. Вступіть в якій-небудь клуб за інтересами. Напевно, у вас є якесь хобі. Напевно у вашому місті знайдеться ще кілька людей, яким цікаво те ж саме що й вам. Знайдіть їх, і у вас відпаде головне питання: про що спілкуватися з новими друзями, адже у вас відразу буде тема для розмов! Якщо ніякого хобі у вас немає - то це добре, оскільки ніколи не пізно його завести. Можна почати ходити, наприклад, в секцію зі спортивних танців, або записатися в клуб авіамоделістів. Вибір просто величезний.
  7. Відвідуйте публічні місця. Виставки, театри, відкриття різних культурних закладів - це чудова альтернатива нічним клубах і дискотекам. У таких місцях люди часто знайомляться один з одним.
  8. Пройдіть який-небудь тренінг з розвитку особистості. Повірте, через якийсь час після тренінгу кількість ваших друзів зросте в рази, а знайомих буде стільки, що складно буде і порахувати.Джерело: http://how-to-do.org
Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (30.07.2010)
Переглядів: 4469 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Дякую за пораду, неодмінно зпробую

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові