Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Під вінець попри його "не хочу"

Під вінець попри його "не хочу"



Перш за все треба бути мудрою і терплячою, щоб через якийсь час почути заповітне: "Оголошую вас чоловіком і дружиною!"

Типова розмова двох подруг: "Моя проблема банальна - "вінець безшлюбності". Скажеш, потрібно йти до бабки котроїсь чи екстрасенса? Вже ходила. Але ніхто не може допомогти. Щоразу, коли я прив'язуюся до чоловіка, готова все для нього зробити й навіть сказати "так", він відразу зникає з обрію. Що ж це, як не "вінець безшлюбності"?"

Скоріш за все дівчата, в голову яких лізуть подібні думки, зверталася більше до шарлатанів, які вміють тільки робити паси й вимовляти незрозумілі заклинання. І жоден із них не пояснив, що не варто відразу розповідати чоловіку про свої почуття й показувати "готовність на все". Адже це прописна істина: чоловік за своєю природою мисливець, і довідавшись, що "здобич" уже в нього в руках, він найчастіше втрачає до неї інтерес. Це зовсім не означає, що потрібно пручатися, зображуючи ворожість чи повну неприступність. Але в жінки завжди знайдеться безліч способів, щоб виразити свої почуття, не розповідаючи про них відкритим текстом.

Якби все було так просто, скажете, всі жінки, які прагнуть укласти шлюб, давно б уже це зробили. Звичайно, однієї стриманості у вираженні свого прагнення вийти заміж для рішення цього завдання обмаль. Що ще, крім терпіння й деякої скритності знадобиться?

Пора!

Отже, у якийсь момент ви вирішуєте, що вас не влаштовує спільне проживання, що до болю кортить офіційно зареєструвати стосунки. Може, ви маєте рацію. Половини весіль просто не відбулося б, не візьми жінка ініціативу у свої руки. Тільки пам'ятайте: привести до вінця чоловіка, який не бажає цього, - це серйозний проект. І поставитися до нього треба відповідно, тобто серйозно прорахувати всі "за" й "проти", усвідомлено вибрати стратегію поведінки, окреслити строки, у які потрібно буде вживати ті чи інші кроки, щоб одержати цілком конкретні результати.

А чи варто?

Починаємо. Насамперед дайте відповідь самій собі, чи дійсно вам потрібна ця офіційна реєстрація.

Не слухайте тих, хто з піною в роті доводить, що "без печатки це не родина!" Але не вірте і тим, хто з такою ж упевненістю стверджує, начебто печатка в паспорті взагалі нічого не значить. Проаналізуйте свої почуття самостійно. Чесно відповідайте собі на такі запитання.

1. Ви мрієте про гарне весілля?

2. Вам потрібна печатка в паспорті?

3. Маєте потребу у схваленні оточуючих?

4. Хочете почати жити під іншим прізвищем?

5. Ваша мета - перевірити чоловіка і його почуття на міцність?

6. Вважаєте, що вашій майбутній дитині необхідний батько?

7. Хочете бути з коханим увесь час, не розлучаючись?

8. Може, офіційного шлюбу вимагають ваші релігійні переконання?

Якщо ви відповіла "так" на запитання 1, 2, 3, 4, 5 - це сигнал, щоб задуматися, чи варто ризикувати стосунками й ускладнювати собі життя через це.

Відповідь "так" на запитання 6, 7 та 8 - теж привід задуматися. Про те, як усе-таки домогтися свого.

Але зверніть увагу: переходити до "активної фази" можна тільки в той момент, коли ваші стосунки міцні, перевірені часом і різними життєвими ситуаціями, але при цьому чоловіка цілком влаштовує ваша роль постійної коханки, порадниці, а можливо, і годувальниці.

До речі, буває, що він, як не дивно, виявляється правим: жінці вдається домогтися звання дружини, і тут стосунки сімейної пари починають стрімко валитися. Що ж, іноді, як говориться, "краще бути гарними коханцями, ніж поганим подружжям". Якщо ж ваше рішення тверде, тоді вперед.

За справу!

Будьте готові переконливо пояснити, навіщо вам потрібне весілля. І нехай вас не напружує допит, який здатний вчинити чоловік. Спокійно поставтеся й до негативної реакції. Загалом на цьому етапі головне - терпіння й розуміння. Чому? Чоловіку в першу чергу важливо зрозуміти, що вам дійсно щось потрібно, і що це не примха. Через недостатнє розуміння ваших щирих мотивів чоловік може списувати на примху дуже багато чого.

Поясніть йому максимально щиро, докладно, дохідливо та спокійно ціль зміни вашого спільного статусу. Постарайтеся показати йому, що це прийшло вам у голову не від нудьги, не за порадою майбутньої тещі чи подруг, а є вашим особистим, глибоко продуманим та обґрунтованим рішенням. Якщо чоловік зрозуміє вашу логіку, півсправи вже зроблено.

Хоча однієї такої розмови, звичайно, мало. Та й не на всіх чоловіків це діє.

Наберіться терпіння й дійте за наведеною схемою. Дійте м'яко, уникаючи шантажу, щоб не злякати чоловіка.

Поменше розмов на цю тему

- Час від часу заявляйте, що коли-небудь почнете шукати чоловіка для шлюбу.

- Іноді кидайте мимохіть: "Коли ми одружимося..."

- Але частіше повторюйте: "Ні, заміж я поки що не хочу".

- Якщо ви готові ризикнути, то одного разу можете сказати йому, що вирішили розійтися, бо зрозуміли, що хочете заміж. І розійдіться. Правда, цей прийом - із розряду важкої артилерії. Для нього повинно вистачити духу, віри у свої чинності, запас міцності ваших стосунків. Будьте готові до того, що у відповідь на ваш ультиматум: "Або весілля, або ми розлучаємося" ви ризикуєте почути: "Розлучаємося!"

Чоловічі міфи

На шляху до офіційної реєстрації ви можете зіштовхнутися зі смугою перешкод - це чоловічі міфи, забобони й установки. Їх не треба боятися, але корисно в них розібратися, щоб навчитися з ними боротися.

"Мені потрібна воля!"

Чоловік волелюбний. І боротися з цим безглуздо. Зате є сенс пояснити йому максимально дохідливо, що шлюб анітрошки не обмежуватиме його волю. Якщо ви вже живете разом, шлюб можна піднести просто як печатку в паспорті.

Поясніть, що шлюб легко розірвати, якщо раптом ви вирішите розлучитися. Таким чином ви покажете, що не зможете використати шлюб як засіб втримати його.

"Женюся й буду зобов'язаний"

Чоловік не повинен сприймати шлюб як крок, після якого в нього з'явиться багато принципово нових обов'язків, у тому числі й найчастіше найнеприємніших для нього - побутових. І коли він укладається у зв'язку з очікуваною появою дитини, не можна дозволяти чоловіку думати, начебто саме шлюб змусить його "прати пелюшки, міняти підгузки..." Якщо ви збираєтеся далі бути разом і ростити дитину, чоловік буде піклуватися про неї не тому, що одружився, а тому, що йому дорогі ви обоє.

"Зі шлюбу нічого гарного не вийде. Ніколи. Ні в кого. Особливо в мене"

Це омана, як правило, властива людям, у чиїх батьків шлюб був проблемним. Негативний досвід шепоче: "У них не вийшло, і в мене не вийде". Покажіть своїми діями й любов'ю, що у вас усе може бути інакше. Звертайте (тільки ненав'язливо) його увагу на щасливі літні сімейні пари в колі людей, яких він поважає.


Джерело: http://buket.ck.ua
Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (23.08.2010)
Переглядів: 1194 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові