Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Відмінність між чоловіком і жінкою

Відмінність між чоловіком і жінкоюВона краще розбирається в запахах.
Повір, вона дійсно знає, що говорить, коли повідомляє тобі, що від твоєї лівої пахви пахне псиною, а від правої – парфумами секретарки з вашого офісу. Так вже влаштований жіночий нюхальний апарат: за даними дослідників з Пенсильванського університету, на окремі запахи, жіночий мозок реагує у вісім разів сильніше, ніж твій. І, відповідно, краще їх запам’ятовує й класифікує.

Вона чутливіша.
Жіноча шкіра містить у кілька разів більше нервових закінчень, ніж чоловіча, – це біологічний факт. Так що, пестячи дівчину, постарайся відволіктись від власних уявлень про те, як потрібно гладити, жати і напподавати, щоб, що-небудь чути. Надійніше буде, або слідувати вказівкам своєї подруги, або радам довідкової літератури, типу нашого сайту.

Вона швидше напивається.
І знову ж таки через те, що в її тілі більше жиру, ніж у чоловіка. А ця речовина вміє не тільки приємно округляти різні виступи жіночого тіла й піклується про періодичність менструації, але й «складувати» алкоголь у своїх клітинах, перешкоджаючи його виведення з організму й прискорюючи сп’яніння. І от тільки пиво, чомусь, жінки засвоюють нітрохи не інтенсивніше, ніж чоловіки.

Коли їй подобається те, що ти робиш, у неї груди стають більші.
Тобі подобаються жінки з великим бюстом? Ніяких проблем – все в твоїх руках. Наступного разу під час сексу приділи більше уваги її грудям – чим інтенсивніше ти будеш цілувати й гладити жіночі груди, тим більше вони збільшаться. Ну, ти, загалом, і в цілому знайомий із цим принципом по своїй фізіології. Все точно так само: при збуджені кров приливає до об’єкта, і цей стимульований об’єкт росте прямо на очах. Правда, у жінок все набагато скромніше: максимально груди можуть збільшитися в обсязі, тільки на 25%.

Вона гірше переносить спеку.
Геніальний спосіб відкрутитися від норкового неподобства за потойбічну суму грошей полягає в наступному: переконати свою прекрасну леді, що від шуби вона ризикує упариться і впасти в депресію. Досліди, проведені в Мічиганському університеті, показали, що при перегріві, жінки потіють у два рази менше, ніж чоловіки. І за рахунок такої поганої роботи потових залоз їхнє тіло гірше охолоджується, що загрожує тепловими ударами, стресами, а при тривалому перегріві безсонням, порушенням менструального циклу, депресією.

Їй доводиться довше сидіти на дієті.
За рахунок того, що в чоловічому тілі міститься менше жиру й більше м’язів, ніж в жіночому, вони легше скидають вагу. М’язи для свого життєзабезпечення вимагають масу енергії, тому чоловік спалює в день на 600 ккал більше, ніж жінка тієї ж ваги. Так що, якщо б, це ти, третій тиждень розважався модною сенегальською дієтою з павукових ніжок, тебе б вже можна було використовувати як анатомічний експонат. У той час як вона всього-на-всього схудла досить, щоб поміститися в новий комплект модної білизни.

Вона краще чує.
Те, що жінки краще, ніж ти, чують високі тони, цілком пояснено: їхня природа так влаштувала для того, щоб на дотик уночі знаходити в кімнаті колиску з горланячим немовлям. Але цікавий інший факт: за даними, отриманими в антропологічному центрі Північної Кароліни, жінки також краще визначають і низькі тони. Напевно, для того, щоб не заблукати у темряві, повертаючись назад до ліжка, в якому хропеш ти.

Вона легше заражається, причому не тільки ентузіазмом.
Якщо ти лихий гусар, що сміється в обличчя презервативів, то знай: ризикувати ти в основному, примушуєш даму свого серця. При сексі без запобігання жінка інфікується в кілька разів легше, ніж чоловік. А що стосується СНІДу, то тут співвідношення взагалі 10 до 1. Так вже влаштований внутрішній світ жінки, що вірусам і мікробам проникати в нього легше, ніж в пеніс. І ще один сумний факт: велика кількість захворювань, що передаються статевим шляхом, у жінок взагалі протікає безсимптомно, що жахливо збільшує ризик усіляких ускладнень.

Вона плаче після сексу.
Жінки плачуть приблизно в чотири рази частіше, ніж чоловіки. Деякі дослідники вважають: це пов’язано з тим, що жінки легше, ніж чоловіки, виробляють «щасливий» гормон серотонін. Серотонін виробляється і потрапляє в кров внаслідок емоційного збудження – це може трапитися під час сміху, після сексу, у момент душевного підйому. Взагалі-то, цей гормон відповідає за такі важливі речі як креативність і гарний настрій. Але коли його виробляється занадто багато, він перетворюється у фактор стресу. І ось тут жінки і починають лити сльози, втрачаючи разом зі слізної рідиною розчинений у ній, у великій кількості серотонін. Так що, вона ридає зараз не тому, що згадала дуже сумну історію, а від щастя. Коротше, ти хлопець був сьогодні на висоті.

Вона частіше стогне.
Причому не тільки під час сексу. Але, і коли болить голова, ниє зуб, злий комар покусав. Тим часом, народжують вони не тільки за допомогою сталевої волі, але й за участю великої кількості морфіноподібних речовин, які організм вагітної жінки починає виділяти незадовго до пологів. У звичайному ж стані больовий поріг у жінок набагато нижче, ніж у чоловіків.

Вона більше засмучується.
Жінки в середньому піддаються депресії в три рази частіше, ніж чоловіки. Причиною тому – різниця в гормональному балансі. Ряд гормонів, що підтримують бадьорість духу, – таких як адреналін, ендорфін і тестостерон – у жінок виробляється слабкіше. Правда, протистоять дами депресіям краще, ніж чоловіки. Принаймні, самогубців серед них у кілька разів менше, ніж серед представників сильної статі.

Вона лівостороння.
Ніхто точно не знає, чому так склалося, але ліва статева губа завжди трохи більше, ніж права.

Вона швидше прокидається.
Не тільки після загального наркозу. Жінки виходять із нього в середньому за сім хвилин, чоловіки – за одинадцять. І ще, дами відразу після того, як прокинулись, знаходять здатність складно висловлюватися й вирішувати нескладні задачки на інтелект. А чоловіки ще якийсь час прибувають у стані смутного ідіотизму й не здатні навіть згадати, як їх звуть і що вони, власне кажучи, роблять отут у голому вигляді на каталці.

Вона краще бачить вночі.
В оці, як ти напевно пам’ятаєш, є два види клітин: колбочки і палички. Так ось, у чоловіків більше колб, а в жінок паличок. А ці самі палички набагато світлочутливіші, ніж колбочки. Зате чоловіки, зі своїми колбочками бачать чіткіше, краще наводять різкість і деталізують якісніше, вміючи відсікати другорядні об’єкти.

Вона при ходьбі хитає стегнами.
Кістки жіночого таза розставлені ширше, ніж у чоловіка. Саме цією анатомічної особливістю пояснюється ефект «виляння» жіночої попи при ходьбі. А не тим, що цій громадянці безумно подобається те, що ти вже пів години тащишся за нею хвостом не в силах відвести погляд від предмета, за допомогою якого вона так легко балансує в просторі.

Вона після сексу буває у збудженому стані.
Під час сексу шийка матки у жінок злегка відкривається, щоб полегшити роботу твоїм сперматозоїдам. Шийка залишається відкритою ще приблизно пів години, тобто на двадцять дев’ять хвилин довше, ніж твої очі. Жінці ж, навпаки, у цей момент спати не хочеться, а хочеться всіляко куралесити, так як збудження у неї поки що не пройшло.

Вона бачить світ у яскравих фарбах.
Жінки-дальтоніки зустрічаються у вісім разів рідше, ніж чоловіки. А, на червоне вони їздять просто так – із принципу.

Вона краще знаходить загублені речі.
Чоловіки швидше і якісніше проходять математичні тести й завдання на просторове мислення. Зате жінки краще пам’ятають, де і за яких умов вони останній раз бачили запитуваний об’єкт.

У неї тонкий смак.
Саме тому вагітна жінка може позеленіти і скукожитися побачивши шматки вчорашньої ковбаси. Під час вагітності за смакові пристрасті жінок відповідає їх репродукційна система. Яка, прагнучи відгородити плід від бактерій і токсинів, перетворює жінку в чутливий апарат по вимірюванню неапетитних продуктів харчування.

У неї краще розвинена інтуїція.
Коли жінки запевняють, що «мужики тільки про одне можуть думати», вони, загалом-то, не далекі від істини. Половинки чоловічого мозку що відповідають, як відомо, за різні типи мислення, взаємодіють під час роздумів гірше, ніж у жінок. Задіюючи частину мозку, що відповідає за логіку, чоловіки майже відключають «абстрактно мислячу» частину, керівну, у тому числі емоціями. Жінки ж думають «упереміш» – плутаючи емоції зі здоровими логічними викладками. Тому чоловіки краще грають у шахи, але гірше користуються інтуїцією – інструментом, який зводить воєдино логічне й абстрактне мислення.

У неї соски можуть бути різного кольору.
Як вже говорилося, зовнішній вигляд жіночих грудей сильно залежить від того, з якою швидкістю усередині неї відбувається кровообіг. Темний колір сосків свідчить про активне постачання цієї частини тіла кров’ю і, відповідно, про високий рівень збудження.

Як це не дивно, але у неї теж може бути ерекція.

У 1998 році австралійська дослідниця Хелен О `Коннор потрясла світ сенсаційним відкриттям: у жінок теж є запалі тіла – точно такі ж, як у твоєму пенісі! Правда, у дам ці інтимні деталі надійно сховані. Дані деталі тягнуться від клітора усередині стінок вагіни і досягають приблизно 8-9 см в довжину. При збудженні вони наповнюються кров’ю і набухають – все як у нормальних людей.

Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (18.08.2011)
Переглядів: 2332 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові