Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Як бути?! Що подарити?!

Запах жінки

Запах жінки

Природний запах чистого тіла жінки – це її найбільша сексуальна цінність після краси. Він виходить від всієї жінки: від волосся, шкіри, грудей, пахв, статевих органів і одягу, який вона носить. Немає двох жінок з однаковим запахом – у кожної він свій. У чоловіків теж є свій природний запах, який відчувають жінки, але якщо чоловіки від запаху тієї чи іншої жінки можуть сходити з розуму, то жінки, як правило, помічають лише одне – хороший від чоловіка виходить запах або поганий: поганий означає не стільки неприємний, скільки не збудливий. Нерідко жінка «відчуває чоловіка по деяким додатковим запахам, наприклад, тютюну.

Оскільки індивідуальний запах жінки має в сексі таке велике значення, вона повинна піклуватися про те, щоб він був приємним, так само ретельно, як про свою зовнішність, і, «користуватися» ним- і коли спокушає чоловіка, і коли займається з ним любов’ю — так само майстерно як і своїм тілом. Куріння, до речі, тут зовсім не помічник.

Запах може бути «далекобійною зброєю» (ніщо інше так не вбиває чоловіка, причому це може відбутися на рівні підсвідомості – він навіть не буде підозрювати, що потрапив в сіті). У той же час досвідчений чоловік, особливо якщо він володіє тонким нюхом і добре знає партнерку, за запахом може визначити, коли вона збуджена.

Чутливість до природного запаху і сприйняття його у обох статей неоднакові. Невідомо, вроджені чи ці якості або це пояснюється чимось іншим. Деякі жінки відчувають щодо зміни свого сприйняття запахів, що вони вагітні. Чоловіки не відчувають запаху деяких хімічних препаратів, що нагадують запах мускусного горіха, і відчувають його, тільки коли їм введуть жіночий статевий гормон.

Мабуть, щодо запахів існує ціла біологічна сигнальна система, що діє певний механізм, який ми тільки-тільки починаємо осягати. Запах лежить в основі людських уподобань та антипатій набагато частіше, ніж прийнято вважати сьогодні, коли ми всі просочені пахучими дезодорантами та лосьйонами. Багато хто, особливо жінки, кажуть, що, коли перед ними постає питання, лягати в ліжко з партнером чи ні, вони надають його рішення своєму носу.

У жінки нюх тонший, але чоловіки сильніше реагують на приваблюючий їх запах. У любовному акті сприйняття запахів змінюється в певному порядку: спочатку відчувається запах всієї шкіри і пахв, потім, у міру збудження, акцент зміщується на запах статевих органів, при коітусі запах набуває особливого відтінку. Нарешті, до аромату дихання жінки домішується запах насіння, який дає нове відчуття.

Категорія: Як бути?! Що подарити?! | Додав: folia (18.08.2011)
Переглядів: 1186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові