Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Близнюки
БЛИЗНЮКИ (22 травня - 21 червня)

Вплив: Меркурій.
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сірий, ясно-жовтий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір - невдалий).
Камені: хризопраз, берилл, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
Метал: золото, амальгама, срібло.
Талісман: змія, маска.
Сприятливий день: середа, неділя.
Несприятливий день: четвер.
Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18.

Народжені з 21 по 31 травня під впливом Юпітера - розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Вони знаходять задоволення в релігійних міркуваннях через брак слави й грошей.
Характер народжених з 1 по 10 червня під впливом Марса - агресивний. Вони глузливі й неспокійні, заклопотані.
Народжені з 11 по 21 червня під впливом Сонця - натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні й балакучі.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, говіркий, мужній, гуманний, із привабливою зовнішністю.
Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія. Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти.
Породжений під впливом Меркурія, прагне керувати собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Вони шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, вони мають рухливий розум. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливість і розкиданність. До розвиненого розуму варто додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Вони неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові.
Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача й сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі відбуваються через відсутність енергії й схильності пускати все на самоплив. Їм шкодить схильність до фаталізму й мінливості. Приклавши зусилля й завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху. Близнюки за своїм характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У них мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям.
Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття.
Вони спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому положенні Сатурна народжуються непорядні й безтактні люди.
Близнюки милі, мають розум, легкість, невимушеність, згідливі, люблять зустрічі, подорожі, скороминущі контакти й зв'язки.
Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини.
Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під цим знаком наділений швидкістю, реакцією, часто літературним дарунком.
Негативна якість обдарованих Близнюків - мінливість. Величезна їхня пристосовність, так само як і схильність до обману й неорганізованості. Не дуже міцні, вони бояться утоми, тому що швидко стомлюються, тому що жвавість перевищує їх сили.

ПРОФЕСІЇ
Під знаком Близнюків народжується багато людей розумової праці.
Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, що пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле- і радіорепортери.
Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, працівниками пошти, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, ученими.
Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють вмінням будувати фрази. Вони вміло складають доповіді, звіти, документи й підручники, складають п'єси й пишуть книги, при чому найчастіше - це романи, життєписи або науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листів.
Близнюки здатні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова, звичайно, французька. Мовні здатності Близнюків настільки великі й різноманітні, що вони можуть переконати кого завгодно й у чому завгодно. У вустах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а неправда здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не настільки часто, тому що вони у душі ідеалісти. І все ж варто визнати, що ці здатності, поряд з неймовірною вправністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук.
Область, у якій із Близнюками важко суперничати - підприємництво.
Будучи легковажними, вони мають уявлення й здатність до науково-дослідної роботи.
Меркурій може зробити із Близнюків як генія, так й авантюриста.
Сатурн впливає на Меркурій, і якщо він перебуває в сприятливому положенні для Близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької та дипломатичної діяльності.

ЛЮБОВ
Любити чоловіка Близнюка легко й приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким.
Не потрібно ускладнювати й драматизувати відносини, необхідно ставитися до всьому спокійно й просто, не набридати йому, і спробувати увесь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не вбраннями, а блискучому відточеному розуму.
Близнюки, як правило, женяться не один раз, хоча чим пізніше укладений перший шлюб, тим більше ймовірності, що він збережеться надовго, може бути назавжди.
Близнюки мають здатність читати таємні думки.
Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою почуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди й у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим виключенням є закоханий Близнюк. Отут уже ні про яку надійність говорити не доводиться. Він може піти за хлібом у сусідню булочну, а повернутися через три дні.
Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі.
У ранній юності жінка Близнюк абсолютно непередбачена і любов для неї - тільки гра. Але чим доросліше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися.
З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, тому що саме любов - та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство й складність її натури.
Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може суперничати з її винахідливісті в любові. З нею ніколи не скучиш.
Для того, щоб жінка Близнюк була впевнена в сталості, необхідно завжди перебувати поруч із нею, увесь час нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями й почуттями, піддана частій зміні настроїв.
В них закладений потяг до Водолія й Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем. Шукають Лева, Овена, Рака, повинні уникати Риб і Стрільців.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 2925 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові