Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Діва
ДІВА (24 серпня - 23 вересня)

Вплив: Меркурій.
Символ: діва, куб, чан.
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.
Камінь: нефрит, сердолік, "котяче око", агат, карнеол, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.
Метал: олово, мідь.
Квіти: астри, мати й мачуха, червоні маки.
Талісман: коник, астра.
Щасливий день: середа.
Невдалий день: четвер, п'ятниця.
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27.

Народжені з 24 серпня по 2 вересня під впливом Сонця - мають почуття гармонії, спокою і тенденцію до сидячого життя.
Народжені з 3 по 11 вересня під впливом Венери - потайливі, соромливі, часто однолюби.
Народжені з 12 по 23 вересня під впливом Меркурія - скромні й спритні, іноді ледачі.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Діва, можливо один із самих складних і багатих знаків Зодіаку. Потреба в культурі, в удосконалюванні, розумінні через логіку, дедукцію, систему.
Це скептики, що не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів породженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, усі відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Вони як коти розриваються між цікавістю й страхом.
Діва - знак котів і взагалі дрібних звіринок. Вони неспокійні, хочуть усе обміркувати, перш ніж робити. Іноді думають занадто довго, що позбавляє їх спонтанності, а іноді через це гублять шанси, втрачають можливості.
Вони розумні, працездатні, надійні й можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, занудами, найбільшими мислителями й геніями.
Існує 3 різних типи Діви.
ТИП I. Він завжди стриманий, скований, помірний. Ця тенденція може бути в діапазоні від позитивної до негативної крайності: від потреби в порядку, до маніакальної педантичності, від копійчаного збирання до великого коллекціонування, від чистоти до надмірної педантичності, від обережного планування до відкладання всього на завтра.
ТИП ІІ. Дійшов до зворотної крайності, до фізичного й психологічного поносу, як форми протесту й незгоди. Любить "бруд" всіх видів, спрага сили й влади, жорстокість до егоїстичності. Цей тип часто порівнюють зі Скорпіоном.
ТИП ІІІ. Змішаний, коливний між першим і другим. Тримають однією рукою й дають іншої. Проміжна особистість, неохайний сьогодні й охоплюваний пристрастю до чистоти завтра. Респектабельний громадянин раптом стає шаленим.
Всі типи відбиваються в одязі, класичний бездоганний стиль, консервативний, що піклується про деталі, але без особливої фантазії, сміливості або волі. Іноді навмисно-вишуканий, надформальний. Це може перейти в сірість, одноманітність, що втратила всякий зв'язок із модою. Такі люблять усе доношувати, коливаються в покупці нових речей. "Позитивна" Діва носить ретельно підбраний й підігнаний одяг, що справляє приємне враження своєю простотою.

ПРОФЕСІЇ
Уважні замолоду до вибору професії, усвідомлюючи, наскільки життя серйозне, хочуть учитися й працювати над собою все життя. Любов до деталей і досконалості, гострий аналіз, що іноді переходить у жадібний педантизм, занепокоєння про здоров'я, все це відкриває перед ними великі можливості.
Діви бездоганні незалежно від обраної професії. Вони можуть воліти працювати поодинці, але це не виключає здатності до колективізму. Вони коректні з вищестоящими, строгі до підлеглих, іноді ледь заступливі, поблажливі. Вони вважають незручним просити про підвищення. Їм іноді подовгу недоплачують, їм платять знаками заохочення, медалями, патентами. Вони уважні, обережні в грошових питаннях і можуть жити на невеликі гроші, уміють повільно збирати на "приємне" завтра, піклуючись про чорний день. Рідко ризикують в азартних іграх, не покладаються на удачу.
З Дів виходять гарні доктори, фармацевти, ветеринари, працівники невідкладної допомоги, акушери, масажисти, травники, дієтлікарі, лінгвісти, також годинникарі, оптики, інженери, хіміки, клерки, дизайнери, фермери, пралі, чистильники, власники магазинів, секретарі, телефонні оператори, домашній персонал, цивільні службовці, фахівці з текстилю й догляду за кіньми. Діви вважаються "робочими бджолами" суспільства. Вони люблять свою роботу до самозречення. Це стрижень їхнього життя.

ЛЮБОВ
У Діви немає природного інстинкту що-небудь удіяти. Якщо їхнє серце піймане, вони відступають, ідуть в укриття, щоб подумати. Вони ненавидять і бояться всякої невідомості й очікування.
Деякі Діви бояться, що виношування дітей позбавить їх жіночності, привабливості. Інші стають матерями, прив'язаними до дітей і відмовляються від своєї незалежності.
Пристрасть здається Діві хворобою душі, що розум повинен вилікувати. Вони аналізують свої почуття, намагаючись звести їх до мінімуму за допомогою розуму, сумнівів, дебатів, глузування, будучи при цьому прив'язаними сильніше, ніж вони думають.
Діви - палаючий лід, вони не виливають свої почуття й любов, доводячи справами більше, ніж словами. Ніжність приймає форму приниження, клянучись у відданості, того ж не чекають у відповідь. І вони дотримують слова. Вони розраховують на відносини, де головний акцент робиться на моральну чесність, чистоту, глибоку цнотливість, прихильність, якщо вони не можуть мати цього, то віддають перевагу самітності.
Жоден знак не має більшого кількість холостяків і старих Дів, ізольованих у вежі критицизму. Найбільші труднощі зустрічаються на першій стадії відносин. Діви сковані або відчувають незручність, коли треба дати зрозуміти іншому, які почуття вони плекають, іноді упускають свої можливості, повертаються самотніми додому, відчуваючи муки жагучого бажання, або ретируються на рівень звичайних загальноприйнятих відносин, які приносять їм байдужність, але спокій, що дає кожному з партнерів сидіння на самоті, призводить їх до глибокого животіння. У пізні дні життя вони раптом підривають все це заради однієї неймовірної пристрасті.
Діва має найбільший відсоток зупинки, затримки в останню хвилину: майже все зробивши, зупиняються.
Коханці-Діви поділяються на 3 категорії: щасливий тип поєднує справу із задоволенням; це чарівний з рівним характером чоловік, що любить кухарювати й робити всякі домашні справи. Жінка цієї категорії ласкава, оживлена, віддана й "подає каву в постіль".
Помірний тип може бути холодним до латентної імпотенції, він пуританин, неспритний послушник, що перериває фантазії на самоті короткочасними пригодами. Жінка цього типу може мислити вузько, робити зі своєї самітності монумент чесноти або перетворювати життя навколо себе в табір муштри.
Третій тип дає можливість сексу диктувати свої правила, має пригоди за пригодою, серце при цьому майже не бере участь. Іноді зі схильністю до порнографії. Жінки цього типу можуть почати як Лоліта й скінчити як німфоманки в чернечому одіянні.
Сприятливий союз із Козерогом, Тельцем, Скорпіоном і Раком. Варто уникати Овна, Стрільця.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 1524 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові