Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Лев
ЛЕВ (24 липня - 23 серпня)

Вплив: Сонце.
Символ: лев, лебідь.
Кольори: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір - невдалий).
Камені: янтар, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз.
Метал: золото.
Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
Талісман: сонечко, лев, орел.
Щасливий день: неділя.
Невдалий день: субота.
Сприятливі числа: 1, 5, 9.

Народжені з 23 липня по 3 серпня під впливом Сатурна - натури сильні, містичні, палкі, не люблячі самітності й примуса.
Народжені з 4 по 12 серпня під впливом Юпітера - педантичні й розважливі натури, причепливі, люблячі арифметику й церемонії.
Народжені з 13 по 23 серпня під впливом Марса - натури сильні, владні, люблять та поклоняються владі і командуванню. Розум сполучається із силою. Процвітають в армії.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Сонце означає життя, тепло, вогонь, полум'я, світло, свідомість, ідеалізм, дисципліну, променисту велич. Людська свідомість на противагу "місячному" підсвідомості. Внутрішньо Леви усвідомлюють свою соціальну роль, що може зробити з них шукачів статусу. На жаль, не всі мають зовнішню подібність із царем звірів, але всі мають його амбіції.
Леви - вогненно жагучі як чоловіки, так і жінки, що відмовляються грати другу скрипку, уважають себе центром вселеної, зіркою, відбиттям своєї власної уяви. Вони хочуть керувати, вести, вселяти, дарувати удачу, засипати подарунками, захищати, розважатися.
Вони можуть бути великодушними до нерозсудливості. У них немає почуття небезпеки. Лояльні, явні, відверті, вони не можуть жити в моральному запереченні, їм потрібне пояснення й урегулювання при першій же тіні сумніву. Секрет їхньої сили - віра й правда.
Не люблять темряви, живуть у сусідстві з вогнем, війнами, катаклізмами, які самі іноді й викликають.
Їхній ворог - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках наступає психічна інфляція: депресія, примхи, лайливий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, що карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібний неспокійний авантюрист, що рахується тільки із самим собою. Наполеонівський комплекс може довести іноді до божевільного будинку.
Жінки - Леви хочуть бути помітними й піклуються про те, щоб показати себе, надаючи перевагу шовку, орнаментам, яскравим кольорам, різким парфумам. Вони не дотримуються моди, вони її роблять і копіюють видних дам суспільства, якщо можуть собі це дозволити, то багато витрачають на одяг, якщо ж грошей не вистачає - то підкреслюють кількість на шкоду якості одягу й користуються дешевими хутрами, підробленими коштовностями, вульгарними парфумами.
Чоловіки багато часу витрачають на вдягання, причісування. Вони добре виглядають у смокінгу. У Лева пристрасть до товстої кишені.

ПРОФЕСІЇ
Із самого початку усвідомлює важливість вибору професії, суспільство чекає від них істотного внеску. На ставці вся кар'єра. Вони не хочуть вдаватися в дрібні деталі, відігравати підлеглу роль, а прагнуть до відповідальності, вони невтомні. Вони не люблять стежити за чиєюсь роботою, вони хочуть бути першими.
У роботі можуть перевершити навіть Тельця. Вони ненавидять, коли їх переривають, або погано асистують, або чинять перешкоди недотепністю. Для них найкраще працювати або незалежно, для себе (мистецтво, інтелектуальна праця, підприємництво), або ввійти у високі адміністративні кола, піднімаючись нагору ієрархічною градацією.
Вони гарні у всьому, що стосується політики, культури або шоу-бізнесу, а також фізвиховання. З них виходять гарні ювеліри, водії таксі, дипломати, політики, артисти, власники галерей, театральні постановники, декоратори, режисери, атлети, директори, голови, президенти, адміністратори.
Люблять заробляти більше грошей й ще більше витрачати. Вони позичають, роздають, витрачають, часто живуть невідповідно до своїх статків.
Це самі непоправні картярі, але невдачливі. У Лева найвищий показник успіху з усіх знаків Зодіаку, але й найжахливіші провали.

ЛЮБОВ
Лев - знак, сприятливий для чоловічої честі принаймні там, де чоловіку ще дозволено створювати імперію, династію.
Для жінки-Лева часто скрутна реалізація їхньої романтичної амбіції: знайти чоловіка, що підійме її на п'єдестал, на який вона має невід'ємне право. Вони звичайно намагаються вийти заміж за чоловіків, займаючих високі позиції на соціальних сходах, довго втримуються від шлюбу, поки не знайдуть того, кого, як їм здається, вони хочуть: добре підкованого чоловіка із грішми, що дозволить їм як слід виглядати та верховодити будинком. Вони вважають любов козирною картою в грі з життям і стримують свої почуттєві питання, яких мають не занадто багато, часто бувають фрігидні.
Багато жінок-Левів думають, що вони гарні, часто так воно і є. Вони бояться віддавати себе фізично через страх втратити красу, багато хто розплачуються нервовим зривом приблизно к 30 рокам за одруження або заміжжя з розрахунку.
Чоловіки можуть бути самими великодушними й щедрими коханцями або шанувальниками. Вони не дуже ніжні, але дуже жагучі. Вони хочуть знайти жінку, гідну їх самих й їх великої романтичної долі, для якої, на їхню думку, вони породжені. Вони не можуть представити, що якась жінка може їх відкинути. З іншого боку, вдалий комплімент Львові кидає його до ваших ніг, у ньому є щось від Павлина.
Любов для Львів - свято, екзальтація. Апетити Львів великі, бажання наполегливі, біль глибокий, вони не бачать змісту в нерішучості, у сумнівах щодо почуттів і ситуацій. Вони не люблять, щоб ним ставали поперек дороги.
Якщо Лев не є коханим, він не може простити собі свого вибору - його злість руйнівна. З іншого боку, ніяка жінка не може стояти на шляху до положення в житті й кар'єрі. Якщо вона це робить, то Лев позбувається від принизливого для нього положення, навіть якщо це грозить для нього самітністю.
Процвітаючий у суспільстві Лев може дозволити верховодити собою вдома, коли ніхто цього не бачить. Він може бути самим покладливим у світі чоловіком. Невдаха ж може бути найжахливішим тираном в особистих відносинах, норовистим, помпезним, ображати жінку, звинувачувати її у всіх невдачах життя.
І чоловіки, і жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між любов'ю й положенням у суспільстві на користь любові й постаратися перебороти марнославство, коли вибір вже зроблений.
Леви щасливі зі Стрільцем, Овном, Близнюками, Терезами. У дружбі й шлюбі варто уникати Скорпіона й Тельця.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 976 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові