Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Овен
Овен

Вплив: Марс, Сонце.
Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати.
Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий
Камені: алмаз, рубін, аметист, кровавік, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд.
Квіти: глід, анемона (ветренніца), запашний горошок, фіалка, волошка.
Метал: залізо, сталь.
Талісман: молот, золоте руно.
Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11
Щасливі дні: вівторок, неділя.
Невдалі дні: п'ятниця, субота

З 21 березня по 31 березня під впливом Марса - народжуються натури особливо відважні, агресивні, тверді, сильні, недисципліновані, мужні, схильні до бравади й палкі в любові. Народжені з 1 по 11 квітня під впливом Сонця - натури горді, великодушні, шляхетні, відважні, здатні до командування, честолюбні, уміють долати перешкоди. Любов для них велика прихильність. Народжені з 12 по 20 квітня під впливом Венери - натури пристрасні і ніжні, спритні та імпульсивні, які люблять музику і витончені мистецтва

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Вплив Марса та Сонця дає іскру, невпинний рух і схильність до перебільшення. Але Овени зроблять все, щоб уникнути нудьги й пригніченості. Наприклад, можуть не піти на похорони кращого друга, але оточать турботою та увагою близьких друзів. Овени більше почувають, чим міркують. Вони можуть бути вкрай великодушні й обожнюють робити подарунки й віддавати накази. Мужній, часто стоїчний тип, повний оригінальних ідей і невтомний цікавістю до всього нового. Знак піонерів та винахідників. Любить прокладати власну стежку, цікавість може переходити в нескромність і нестриманість. Жінки - Овни люблять іти попереду моди, схильні до екстравагантності, вважають за краще яскраві кольори: жовті, зелені, лимонні, помаранчеві. І жінки, і чоловіки Овени - потенційні безумці, це герої, завойовники, хрестоносці. Але все це первинна, сира енергія. Груба сила може дати особистість нетерплячу, не вважається з почуттями інших людей, що приходить у лють і шаленство, якщо їм заважають, несправедливу й агресивну до садизму і руйнування (і саморуйнування теж). У Овна є елемент "себе", самоствердження, але так само і спраги відповідальності, самодраматізаціі і самозречення. З Овном ніколи не варто сперечатися.

ПРОФЕСІЯ
Овни зазвичай, знають свою професію з дитинства або зі школи. Рутина або сидяча життя невідповідний вибір, якщо не передбачаються зміни, ризик, престиж, почуття незамінності: "ніхто не робить це краще мене". Як правило, Овен знає, як поводитися з людьми й тваринами, особливо з людьми, які не працюють щодня з 9 до 17. З Овнів виходять динамічні здатні продавці, комівояжери, лектори, дантисти, ветеринари, солдати, поліцейські, м'ясники, чудові механіки, хірурги, скульптори. Добре ладнають з вогнем і металом. Мускулисте тіло Овна обіцяє спортивну кар'єру. Незалежно від вибору професії, Овен прагне бути першим, кращим бійцем. Овен - молодий знак, у нього потреба в браваді. Відношення до грошей - уміло заробляти і уміло витрачати, не заради впливу, але заради влади.

ЛЮБОВ
Готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це в ряді випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти. Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить будь-які установки в ім'я здійснення своїх перших бажань. Дівчинка-жінка стане усвідомленою задиракою і сама підведе себе під згвалтування. Мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду. Якщо вони закохуються, ніщо не встоїть перед їх пристрастю. Їх часто тягне заборонний плід, вони прагнуть роздобути його за всяку ціну. Натомість готові віддати себе. Вони великодушні, часом розважливі. При відштовхуванні пристрасть Овнів переходить в одержимість і лють, а іноді аж до вбивства. З іншого боку, вони швидко примиряються і заспокоюються. Для Овнів будь-яке гарне пригода, спокуси - запрошення до зміни. Всі Овени імпульсивні, рвучкі, іноді наївні. Майже зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися так само як у примхливої дитини. Як діти вони люблять хвалитися, "зривати" оплески. У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко віддані, але тимчасово, поки відносини невизначені. При першій ознаці повторюваності все кидає і віддаляється. Примітивний чоловічий тип має щось від печерного людини. Він прагне підкорити жінку і реалізувати сексуальні потреби, але покинути її, коли все позаду. Більш розвиненою тип хоче бути героєм для коханої, мріє про подвиги для неї. Овен не виносить, щоб його обмежували в прагненні до волі, ідеалу, амбіції. Коли втрачає себе на час, руйнується життя. Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не контролює свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона пориває з ним. Більш розвиненою тип - тип абсолютної любові й відданості.

Дилема: конкурувати або кооперуватися. Зі своїм другом любить домінувати, підкориться тільки більш інтелектуальному й розвиненому напарника. Тоді вона може стати чудовою коханкою, чиїми капризами нехтують через їх тимчасовості. Одруження у Овнів знаходиться під великою загрозою, ніж у інших знаків, має потребу в любовному терпінні для збереження шлюбу. Його енергію варто направляти обережно, не пригнічуючи його ентузіазму, надавати потрібний напрямок. Овен повинен уникати в шлюбі і дружбі Рака, Скорпіона, Риб. Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.


Джерело: http://www.gratters.com.ua
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (10.09.2010)
Переглядів: 1149 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові