Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Рак
РАК (22 червня - 23 липня)

Вплив: Місяць.
Символ: рак, краб, серце.
Кольори: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий).
Камені: місячний камінь, смарагд, рубін.
Квіти: жимолость, латаття , всі білі квіти, жасмин.
Метал: срібло.
Талісман: конюшина, серце.
Вдалий день: понеділок, четвер.
Невдалий день: вівторок, субота.
Сприятливі числа: 2, (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8.

Народжені з 22 червня по 1 липня - добрі, жагучі, чутливі, мають розвинені художні здатності й здатні змусити навколишніх себе любити.
Народжені з 2 липня по 11 липня під впливом Меркурія - легковажні, цікаві, іронічні, претензійні, схильні до комерції.
Народжені з 12 по 22 липня під впливом Місяця - мрійливі, неспокійні, чутливі, богемні, здатні до окультних наук.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелект западає в душу від "темряви". Рак має гарний інтелект, неймовірну пам'ять, він тільки не повинен користуватися нею для самокопання, жалю й помсти.
Добре, якщо Рак користується своїм багатим життєвим досвідом як зброєю, з якою можна вирушити у битву, а не як гніздом, у яке можна відступити. Якби він перестав боятися створених їм же фантомів, а змусив би їх працювати на себе, якби він змусив себе жити в реальності, а не в мріях! Якби він думав про завтра й відкинув би те, що було вчора! Але Рак задкує назад або убік, лякається. Якщо треба - іде вперед, але зупиняється злякано, стримуючи подих.
Ні в якого іншого знака немає більшої потенційної пестливості, чим у Рака, ніхто не може бути більше грайливим, люблячим. Якщо ж ні, завжди є погроза втечі в підсвідомість від жорстокої дійсності.
Жоден зі знаків не тужить за будинком, за Батьківщиною, як Рак. Раку потрібен час на міркування, його не можна квапити. Якщо вистачить терпіння культивувати Рака, як рідку рослину, немає більшої віддачі, чим від нього. Жінки-Раки люблять піклуватися про своє тіло, як кішки, надаючи перевагу шовку, мереживам, ніжнім тонам, довгому волоссю, випливаючи за модою з розсудливою елегантністю. Чоловіки звичайно пещені, манірні в молодості, з тенденцією стати недбалими в більш пізні роки.

ПРОФЕСІЇ
Замолоду Рак не поспішає стати дорослим. Мир обмежений основними життєвими потребами: голодом, спрагою, сном. Вони чекають, поки доля вирішить за них, чим зайнятися. Багато хто йде стопами батьків, займаючись фамільним ремеслом, однак відкритий протест може призвести до вибору протилежної від сімейного заняття професії.
Місячний тип - повільний, летаргічний, млявий, апатичний, краще проявляється в рутинній роботі, що вимагає мінімуму розумових зусиль. Поки він робить роботу, він думає про щось своє.
Повільно починає, але завзятий, свідомий, слухняний. Будучи зайнятий роботою, він знає, як спростити роботу собі й іншим. Цей тип краще працює в інтимної, сімейного типу обстановці, де він симпатизує всім оточуючим людям. Він часто дозволяє недооцінювати себе, експлуатувати, одержувати менше, ніж заслуговує. У нього не вистачає "нервів" просити про збільшення.
Первісний тип (вплив Сатурна) може зловживати фамільярністю, але не може віддавати або приймати накази, переходити з роботи на роботу, коливаючись між вибухами ентузіазму й крайнім роздратуванням.
Обидва типи потенційно гарні в роботі, пов'язаній із дітьми, тваринами, їжею, одягом, водою, рідинами взагалі. З них виходять гарні фахівці з розведення коней, собак, персонал дитячих садків, зоопарків, цирків, дитячі психологи, психіатри, акушери, няньки, власники й керуючі барів, пивних, ресторанів, магазинів, навігатори, садівники, лісівники, годинникарі. Вони можуть бути відмінними мамами.
Нерідко деякі типи Раку несуть у собі щось паразитичне. У найкращому разі їх привчають до порядку або вони тільки грають в азартні ігри й лотерею, у гіршому - стають алкоголіками й ледарями.

ЛЮБОВ
Самий чутливий й емоційно уразливий із всіх 12 знаків. Може жити самим багатим і самим болісним життям. Успіх його, як індивідуума, залежить від того, чи зумів він зруйнувати проблему взаємин з матір'ю, щоб не залишитися залежним від неї.
Часто відкидають фізіологічний аспект любові. Тому цей знак легше для жінок, що вирішують проблему взаємин з матір'ю тим, що самі стають матерями. Жінка повинна побоюватися комплексу Эдипа (по Фрейду), коли мати виходить заміж за сина. Варто уникати пристрасті до власного сина. Інші не мають сил порвати з родиною й залишаються старими дівами або компаньйонками батьків.
Замолоду Раки - романтики, мріють про ідеальну любов. Вони - тиха, глибока вода. Уява випереджає життєвий досвід. При реалізації першого захоплення з першої спроби їхня чутливість, глибина почуттів роблять їх чудовими, ніжними коханцями.
Вони ідеальні в постелі, але їм потрібне емоційний зміст кожного сексуального зв'язку. Вони чекають виняткової любові, що розуміє, вражаючої, підтримуючої, у відповідь вони віддадуть себе цілком й оточать партнера ніжністю.
Ці романтики можуть бути тиранами, власниками, вони звичайно першими випробовують удар від розчарування й біжать від ворожого миру, якщо можна, до матері, або шукають порятунку на самоті. Ховають бажання зі страху побачити їх вульгаризованими, мріють про недоступну любов.
Чоловіки - Раки можуть бути мирними, спокійними й простими, а любов їх вірною й непохитною. З таких виходять віддані чоловіки й батьки, що живуть тільки для родини. Інші можуть бути примхливими, що мучаться загадками для самих себе, витонченими й однозначними. Цей тип кочує від жінки до жінки в пошуках своєї ідеалізованої матері або ж упадають у фатальне безвідповідне почуття. Він навіть може покінчити із собою або об'єктом любові. Деякі знаходять жінку досвідченішу й старшу себе, що вміє виявити їхні потенційну можливості, в основному ліричні й філософські таланти. Роблять вони це через підтримку й умиротворення, і тоді віддача Рака дуже велика.
Жінки теж діляться на два типи: чарівних, ласкавих, занадто соромливих, іноді фригідних, трохи задиристих жінок із дитячими спалахами роздратування, і жінок, що намагаються водрузити себе на п'єдестал, вселити почуття про недосяжність любові. Перший тип може добровільно довести себе до того, що стане сущим об'єктом сексу, смиренної до рабства, що переоцінює свого чоловіка та вбачає в ньому ідеального батька, "квочки", вони часом зайво опікують своїх дітей.
І чоловіки, і жінки схильні підкоряти себе цілком своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо почувають себе улюбленими, і вони найважчі , якщо не почувають любові, самі живуть при цьому важким і болісним життям. Їхнє внутрішнє життя залежить від їхнього успіху як батьків. Це їх збагачує, але може зробити й банальними.
Єдиний знак, що може знайти взаєморозуміння з усіма, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.


Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 1081 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові