Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Скорпіон
СКОРПІОН (24 жовтня - 22 листопада)

Вплив: Плутон.
Символ: скорпіон, змееносец, орел, знак смерті, світильник, піраміда.
Кольори: жовтий, темно-червоний, червоний, малиновий.
Метал: залізо, сталь.
Камені: аквамарин, корал, берилл, рубін, місячний камінь, кришталь, топаз, малахіт.
Квіти: гвоздика, півонія, хризантема.
Талісман: жук, скорпіон, знак смерті.
Щасливий день: вівторок.
Нещасливий день: понеділок, п'ятниця.
Сприятливі числа: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666.

Народжені з 24 по 2 листопада під впливом Марса - розчаровані, здатні до медицини, володіють даром зцілення людей, невпевнені в молодості, енергійні в зрілості.
Народжені з 3 листопада по 13 під впливом Сонця - натури сильні й жагучі, ініціативні, із силою волі, шляхетні, великодушні.
Народжені з 14 по 22 листопада під впливом Венери - легковажні, емоційні й влюбливі, володіють артистичним талантом і сильними страстями.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Скорпіон - знак любові й смерті, що сильно впливає на інші. Знак Води - жіночний, постійний, шалений, нічний, мовчазний, виверткий, плідний. Девіз: "Пісня любові на бойовище ". Керований Марсом Скорпіон перебуває під впливом Плутона, самої нової із планет. Вода Скорпіона стояча, на противагу воді Риб (океану), Рака (джерелу).
У Скорпіона погана репутація. Його зв'язують із восьмим будинком - будинком смерті, забуваючи, що весь будинок - це багатство, спадщина, блага. Мінливий або постійний Скорпіон має величезну опірність й як Фенікс може воскрети.
Над Скорпіоном панують дві якості Марса: еротизм й агресивність. Цей тип живе на повну силу із чергуванням успіхів з неуспіхами. Сухий і пекучий Марс надає Скорпіону впертість і запальність, він має войовничі якості. У Скорпіона небезпечна енергія, як в Овена.
Скорпіон - це подвійність любові й смерті, енергія, драма, пристрасть, таємниця, індивідуалізм, бунт.
Плутон символізує глибину душі, диявольський образ. Скорпіон визначається схованою тваринною силою й затверджує себе впевнено й беззаперечно. Це проявляється в недотику й безладді, стримуванні життєвих прагнень, внутрішніх конфліктах, веде до ядухи й неврозу (безжалісний Плутон розкриває глибинний сенс існування). Владний, шалений, інстинктивний характер, невгамовний, навіть якщо вогонь схований під маскою інфантильності.
Скорпіон несе в собі сильні страсті, що дрімають, але не вмирають. Цей характер не змінюється. Задоволений сам собою, незважаючи на зовнішні зміни. Він знає, чого хоче. Суть його натури - рішучість. Смак до життя невтомний. Бунтує при будь-якому примусі, непокірливий до анархізму, якщо йому суперечать. Індивідуаліст, що нехтує суспільну думку й звичаї. Народився під негармонійним небом. Його рішення безповоротні. Озброєний для життя, вміє захищатися, не боїться атакувати, завдяки твердій волі й наполегливості.
Великий вплив Скорпіона на інші знаки. Він проникає в душі інших з одного погляду: сам же недовірливий, таємниця непроникна й недоступна. Він не прагне зачарувати, але має сильну й вимогливу чутливість. Здійснення почуттєвих бажань загадковим образом його звільняє, заспокоює й піднімає.
Не базіка й не експансивний. Скорпіон працьовитий й у більшому або меншому ступені садо-мазохист. Агресія й еротизм. Самий згубний і плідний знак.
Жінки-Скорпіони - чудові кулінари, у фізичному змісті - середнього росту, щільні, із сильними кінцівками, із щільним обличчям й величезною працездатністю. У цілому активні, горді, стримані, вимогливі, цікаві, дратівливі, бурхливі, замислені. Дослідники й спостерігачі, заздрі, іронічні й суперечливі. Їх легко схвилювати, здатні на доброту, схильні до магнетизму й сильної сексуальності; реформісти, іноді ясновидці, уміють зменшувати свої химерні плани й конструктивно використати свою волю. Люблять боротьбу, ніколи не падають духом, переборюючи труднощі. У них багато дітей. Серед них можна зустріти тип "фатальної" жінки.

ПРОФЕСІЇ
З них виходять штурмани, хірурги, моряки, хіміки, шахтарі, механіки.
Якщо в нього непоганий голос - його напевно чекає кар'єра відомого естрадного, оперного співака.
У Скорпіона превосходно збалансовані розум й емоції, і якщо він високо інтелектуальний, то він може бути філософом і з пошуками сенсу життя.

ЛЮБОВ
Скорпіон - натура почуттєва, схильна до надмірностей, у тому числі й у любові. Скорпіон немов створений для неї. Він прагне до неї всією своєю істотою.
Скорпіон не допускає поразок. Знає ціну своїй чарівності. Скорпіон, якщо обставини складаються так, що шлюб укласти неможливо, буде любити свого обранця міцніше й ніжніше, ніж законна дружина або чоловік. Він прислухається тільки до того, що говорить його серце.
Чоловік Скорпіон не схильний проявляти на людях свої почуття. На людях він грубий, неуважний і навіть твердий, наодинці він зізнається у своєму щирому ставленні. Він дуже підозрілий і ревнивий.
Жінка Скорпіон почасти чаклунка. Шостим почуттям вона з першого погляду довідається свого майбутнього обранця. Йому нічого не залишиться, як підкоритися її колдовским чарам.
Жінка Скорпіон незвичайно жагуча натура. Для них пристрасність має відношення тільки до любовних утіх. Вона випробовує подібні почуття до всього навколо: вона або жагуче любить, або скажено ненавидить.
Жінка Скорпіон, будучи страшенно ревнивою, не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до Скорпіона дуже важко, тому що вона залучає до себе погляди.
Для шлюбу й співробітництва підходять Рак, Риби, Терези, Діва. Повинен уникати Водолія й Лева.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 3887 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові