Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Стрілець
СТРІЛЕЦЬ (23 листопада - 21 грудня)

Символ: кентавр-стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець.
Кольори: синій, блакитний, фіолетовий, багряний.
Камінь: топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, карбункул, сапфір, смарагд, агат.
Метал: цинк, жерсть.
Квіти: гвоздика, нарцис, волошка, пальма.
Талісман:підкова, саламандра.
Щасливий день: четвер.
Невдалий день: середа.
Сприятливі числа: 3 (всі числа, що діляться на 3), 4, 9.

Народжені з 23 листопада по 2 грудня під впливом Меркурія - натура відважна й незалежна, почуттєві із твердим духом, що захоплюються полюванням і спортом.
Народжені з 3 по 12 грудня під впливом Місяця - мають уявлення й фантазію, люблять далекі подорожі, мають мінливий настрій.
Народжені з 13 по 21 грудня під впливом Сатурна - натури наполегливі, чутливі, люблячі розкіш і гурманство, не мають відрази до їжі в цілому, усамітнюються для задоволення своїх гастрономічних потреб.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Можуть бути людьми ясного розуму, рішучими, у яких часто може бути й гарна аудиторія. Можуть бути й збентеженими й високими духом, великими й знатними, або ж просто егоманіаками.
Багато з них подорожують часто й далеко як у думках, так і на ділі, інші у "камелька" займаються колекціонуванням. Дві крайності можуть співіснувати й не обов'язково вступають в диссонанс. Найчастіше реформісти: ностальгія живе в повстанці-реформаторі, а мрії авантюриста - у зразковому громадянині. Але негативні й позитивн, активні або пасивні - усі хвилюються через положення в суспільстві, хочуть справляти враження, і щоб це враження залишалося надовго, переважно у формі внеску людству. Жадають залишити свій слід на землі. Більше кого б те не було людина-кентавр жадає бути досконалою людиною, часто досягає свого в більш зрілі роки, іноді не раніше 60 років, коли почуття кличуть до зміни місць і людей, коли цікавість відкривачів стає небезпечною.
Дорослий Стрілець - знак зрілий, завершений, жінки часто досягають певного росту - фізичного, соціального, щиросердечного. Можуть походити на амазонок, прагнучи бути рівними або перевершувати чоловіків у стрілянині з лука. Відома жінка-Стрілець, що ампутувала собі обидві груди заради можливості потрапити в Тибетський монастир і написати сенсаційну статтю про життя ченців.
Багато лесбіянок народилися під знаком Стрільця. Як вираження цього характеру - смак до одягу в жінок варіює від твідових костюмів, добре скроєних спортивних штанів і жакетів і ретельно стилізованих коротких стрижок до парадних розкішних одіянь у стилі "гранд", дійсних леді, що люблять гарні хутра, високі стильні зачіски й дорогі прикраси. Незалежно від напрямку, вони віддають перевагу якості.
Те ж саме стосується й чоловіків. Спортсмени, люблять імпортні светри й шарфи, бездоганно скроєні бриджі, але можуть мати й франтовый вид дипломата або почесного старіючого державного діяча.

ПРОФЕСІЇ
Замолоду мітять дуже високо, іноді переоцінюють свої можливості. Рутина й посередність не для них, люблять відігравати роль, бажано важливу, істотну, характер найкраще проявляється на керівних постах. Не люблять занадто важкої роботи, хоча тримаються звичайно за те, що вибрали, віддають себе з ентузіазмом і великодушністю.
Краще працюють у колективі, чим поодинці. Піонерський дух колективізму. До начальства ставляться або з повагою, або відкрито повстають проти нього. Їм відкрите широке поле діяльності - від конярства до мисливських експедицій, відкрита дорога в духівництво, астрономію, гарні в роботі з дерева.
Можуть бути великими спортсменами, гімнастами, мисливцями, жокеями, гонщиками й організаторами гонок, теслями, кухарями, власниками готелів, комівояжерами, перекладачами, політиками, репортерами, дослідниками, ботаніками, місіонерами, докторами, хіміками, інженерами, власниками казино, юристами, суддями, священиками, суспільними діячами.
Не дуже добре вміють заробляти, тому що можуть бути або занадто безсторонніми й незалежними, або занадто забезпеченими в питаннях грошей. Можуть попадати в колосальні смуги невдачі, і проте часто це закоренілі шулери й спекулянти.
Величезна потреба в комфорті. Багато хто вважає, що вони попросту витрачають життя, заробляючи на хліб насущний.
Серед Стрільців значно частіше зустрічаються "наймані партнери" і жінки на утриманні.
Жінки можуть конкурувати в роботі, у просуванні по службі із чоловіками.

ЛЮБОВ
Вогонь Стрільця не схожий на палкість Лева й Овна. Це вогонь, що жевріє під золою - перегорілі, але ще не згаслі вугілля внутрішніх страстей. Нескінченно мінливий Стрілець може заявити про себе.
Одни - безліччю різних способів направляють свої стріли вертикально на високі духовні вершини, уважаючи фізичної акт любові засобом містичного абстрагування, або на суспільні устремління. Вони шукають партнера, що займає місце в житті набагато вище за них, якому вони за це продають свою звичайно ідеальну пристрасть.
Інші вибирають горизонтальну мету й немає кінця їхнім завоюванням. Любов, спорт, пригоди, захват, коротше - Дон Жуан на високому коні, але до пізнання життєвого уроку Стрільця: "Стріла й мішень в остаточному підсумку одне ціле" - націлене в їхнє власне серце.
Чоловіки-Стрільці люблять комфорт, певну атмосферу легкості, розкоші, віддають перевагу жінці, яка не тільки підвищує їх горду думку про себе, але й добре господарює, справляючись із домашнім господарством під час відсутності чоловіка. Вони можуть бути відмінними батьками й захисниками, але люблять випробовувати своє чоловіче єство. Можуть бути самими невірними чоловіками, уважаючи це своєю чоловічою прерогативою.
Ніхто більше їх не дотримується настільки дволиких понять про міру. Вони впадають у приступи лютих ревнощів, якщо їм платять тим же. Вони не прощають зрадництва, особливо якщо думають, що про це знають інші. Стрілець ненавидить скандали, як ніхто іншої, усіляко їх уникає.
Жінки-Стрільці або вкрай горді, войовничі, або це величні патронеси, що бажають, щоб їх любили, щоб їх любили чоловіки, яких вони можуть любити, поважати й зводити на п'єдестал.
Найбільше за все вони цінують ім'я. Деякі самі люблять, щоб їх звеличували й поклонялися їм. Вони теж не прощають зрадництва, але роблять усе для запобігання скандалу, інші не люблять бути зв'язаними й віддають перевагу вільній любові, а ніж заміжжю, або конкурують із чоловіками за прихильність іншої жінки.
І чоловіки, і жінки надають перевагу партнеру, що виділяється з оточення. Людині не тільки іншого соціального середовища, але й іншої раси й релігії або іншої країни, до якого вони раді переїхати й жити хоча б у вигнанні, але із пререгативами добровільної "закордонності".
Стрілець щасливий у шлюбі, дружбі й справах із Близнюками, Овеном, Водолієм, Терезами й Левами. Завжди прагне уникати Діву.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 1129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові