Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Знаки зодіаку

Терези
ТЕРЕЗИ (24 вересня - 23 жовтня)

Вплив: Венера, Сатурн.
Символ: ваги, книга.
Кольори: темно-блакитної, зелений, морської хвилі й пастельні тони.
Камені: обпа, лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, берилл, місячний камінь, зелена яшма, кришталь, хризоліт.
Метал: бронза.
Квіти: календула (нігтики), троянди, фіалки.
Талісман: серце, книга.
Щасливий день: п'ятниця, субота.
Невдалий день: вівторок, неділя.
Сприятливі числа: 2, 5,(всі числа, що діляться на 6), 9, 15.

Народжені з 24 вересня по 2 жовтня під впливом Венери - ніжні, доброзичливі, мрійливі.
Народжені з 3 по 13 жовтня під впливом Сатурна - розсудливі, живуть без розкоші й честолюбства.
Народжені з 14 по 23 жовтня під впливом Юпітера - люблять смачно поїсти, почуттєві, здатні до літератури, люблять церемонії.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Темпераментний, коливається в пошуках балансу, вірного моменту, потрібного слова в шляху. Жоден знак не має більше маніакально-депресивних і не героїчних людей, ні в якого знака немає кращого почуття часу.
Терези підкреслюють роль знання, люблять накопичувати факти, цінують інформацію будь-якого роду, утаювання інформації вважають злочином.
Як повітря, хочуть циркулювати вільно, ненавидять темряву, нехтують погано освітлені кімнати, мають потребу в людях навколо себе, знають як їх завоювати: шармом, пещенням, лестощами, спонтанною гостинністю, щедрістю, великодушністю, охоче надаваними послугами, розумінням точки зору інших людей.
І чоловіки й жінки намагаються все життя зваблювати, очікуючи у відповідь похвали, прихильності, заохочення, замилування, схвалення, не можуть жити, не почуваючи себе популярними, улюбленими всіма, включаючи удачу. Почувають себе обманутими, якщо вважають, що їх не люблять.
Залежність від навколишнього світу заважає їхній оригінальності, вони краще працюють над чужими ідеями, поліпшуючи їх. Повні багатих намірів, доброї волі, мало сили волі.
Тенденція - уникати відповідальності. Вони будуть краще спати, чим боротися. Нікому й нічому не можуть сказати "ні". При виборі між спокусами коливається воля. Це може призвести до байдужості, компромісів, недоліків обов'язковості, іноді до деяких труднощів, в ітозі - до комплексу провини.
Терези - знак міри й помірності. Вони не проти вимірювати, але не хочуть бути посередністю. Їхня історія - безліч точок зору. Вони краще втратять ідею, але врятують життя. Терезам треба вчитися користуватися почуттями для ухвалення рішення й подолання сверхпассивности.
Жінки-Терези створюють найкращі моделі одягу. Вони - вершина елегантності. Вони обережні, тому що люблять догоджати, робити гарне враження. Звертають увагу на покрій свого одягу, але не завжди впевнені в кольорі, надають перевагу сірим, блакитним, блідо-зеленим тонам й всім пастельним, а також всім нерізким парфумам.
Чоловіки дуже стурбовані модою, іноді в снобістському дусі, бувають іноді жінкоподібні в одязі.

ПРОФЕСІЇ
Замолоду балансують між декількома можливостями. Їм потрібна допомога. Їм треба зробити кілька пропозицій і не квапити. Давити не можна, краще зробити кілька спроб, чим штовхати на щось. Витрачаючи багато часу й енергії, вони легко утомлюються.
Гарні в роботі з іншими. Відмінне почуття колективізму. Легко й невимушено віддають наказу, при першій перешкоді можуть піти убік і відступити. Якщо вони в роботі, то роблять її добре. Найкраще в них виходять завершальні мазки. Коштовне їх надприроднє почуття часу й потрібного моменту. Воно не може перетворити їх в угодовців. Є небезпека дилетанства.
Краще застосування - усе, що пов'язане з модою й розвагами: модельєри, декоратори, продавці предметів мистецтва, антиквари, агенти в справах продажу книг, театральні агенти, юристи, судді.
Часто соромляться вимагати їм належне, збирати борги, не перевіряють рахунків і ніколи не бувають рабами грошей і власності, але вміють розрахувати свій бюджет.

ЛЮБОВ
Терезами управляє шлюб, більше інших знаків Терези мають потребу в союзі з партнером, щоб почувати себе досконалими.
Терези - міст між Дівою, якою керує розум, і Скорпіоном, керованим бажаннями. Міст висячий і коливний, позначає так само кінець людського роду, що значить - обмежена енергія, короткий подих, недолік фізичних сил.
Вони не закохуються з першого погляду, не поневолені почуттями. Для Терезів Венера позначає додаткову любов.
Завершуючи індивідуальний і соціальний портрет Терезів, необхідно відзначити, що основною рисою є вміння ладити з людьми, подобатися в суспільстві.
Терези сентиментальні, вони не можуть не бути ніжними, потреба в суспільному схваленні може змусити їх віддати перевагу гарному обличчю або вигідному положенню, ніж внутрішній глибині й сумісності, можуть одружуватися лише наполовину за покликом серця.
Терези покладливі, і вміють знайти спільну мову з людиною. Їхньому тілу не вистачає інстинктивного, тваринності, тому воно повинне підтримуватися надрясною, іноді порнографічною уявою. Вони зроблять майже все, що завгодно, аби тільки не бути самотніми й мати діалог.
Жінки-Терези ніжні й чарівні, можуть адаптуватися з будь-яким чоловіком, іноді навіть до самозречення й мазохізму. Це ідеальні помічниці, що знаходять щастя в успіхах чоловіка. Але вони теж відвертаються й можуть шукати щастя на стороні, якщо не почувають себе улюбленими, утішаються швидко.
Чоловіки-Терези не зображують із себе завойовника, а часто очікують першого кроку від жінки. Якщо жінка не робить першого кроку, почувають себе небажан і відкинутими, здаються й шукають удачі ще десь. Схильні зваблювати кожного в будь-який час, якщо Терези впевнені, що їх хочуть, що вони є центром уваги обранця.
Немає партнера більш чарівного, великодушного й більш пристосованого. У зворотньому випадку Терези стають похмурими й холодними. На них легко впливати. Вони розраховують на жінок у досягненні успіху й мети.
Чоловіки й жінки іноді коливаються між двома прихильностями, які здаються рівною мірою необхідними. Буває, що все життя намагаються об'єднати, сполучити їх, зробити обидва предмети любові друзями.
Щоб зробити вибір, Терезам необхідно спочатку навчитися любити, приймати рішення, опираючись на почуття.
Для Терезів найбільше підходять: Овен, Лев, Водолій, Близнюки, варто уникати Раку й Козерога.

Джерело: http://horo.uainter.net
Категорія: Знаки зодіаку | Додав: folia (07.01.2011)
Переглядів: 1892 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові