Форма входу
Меню сайту
Пошук
Теги
Головна » Статті » Здоров'я

Запах з рота. Як від нього позбавитися?

Запах з рота. Як від нього позбавитися?


Галітоз - стійкий неприємний запах з рота.


Неприємний запах з рота або галітоз - досить поширене захворювання порожнини рота. Проводилася велика кількість досліджень, щоб виявити точну цифру страждаючих цим захворюванням, проте точної цифри визначено не було. Отримані дані указують на те, що приблизно половина населення земної кулі страждає галітозом.

В більшості випадків для того, щоб дихання було свіжим, не потрібно докладати великих зусиль, схильність до галітозу ніяк не пов'язана з генетичними чинниками і спадковістю. Неприємний запах з рота може бути викликаний курінням, тому якщо ви вирішили запалити сигаретку, приготуйте план усунення відштовхуючого запаху.

Ні для кого не секрет, що поганий запах з рота може помітно зіпсувати відносини з людьми. Дослідження показали, що більшість людей формують думку про нового знайомого на основі першого враження і згодом навряд чи його міняють. Не дозволяйте неприємному запаху з рота зруйнувати ваше особисте життя і кар'єру!

Рекомендації, що допоможуть вам уникнути галітоза.

Електрична зубна щітка

Починайте щодня з головної гігієнічної процедури - чищення зубів електричною щіткою. Рекомендуємо купувати електрощітку з акумулятором, що перезаряджається, для якої не потрібні батареї. Повірте, елеткрощітка може перетворити чищення зубів на справжнє задоволення.

Чи відомо вам, що зуби потрібно чистити не менше двох хвилин? На перший погляд, недовго, але практично ніхто не чистить зуби цілих дві хвилини. Перевага електрощіток полягає в тому, що вони обладнані автоматичними таймерами, які після закінчення двох хвилин після початку процедури видають звуковий сигнал.

Зубна нитка (флосс) і щітка для чищення язика

Намагайтесь регулярно користуватися цими напівзабутими «знаряддями тортур», щоб усунути неприємний запах з рота. Щітки для видалення нальоту з язика можна придбати в найближчій аптеці. Це дуже ефективний засіб, одного разу скориставшись яким, ви не зможете без нього обійтися.

Зубна нитка допомагає видалити з міжзубного простору залишки їжі, якими харчуються бактерії. Хіба ви хочете підгодовувати бактерії?

Рот на замок!

Навіть якщо ви наділені даром красномовства і дотепності, іноді корисно час від часу тримати рот на замку. Ротова порожнина повинна бути вологою. Слина допомагає очистити ротову порожнину, оскільки містить натуральний антибактеріальний склад.

Якщо ви говорите без угаву, в порожнині рота виникає сухість - увага, юристи, викладачі і політики. Сухість рота негативно відбивається на природних захисних механізмах організму і здатності підтримувати свіже дихання. Старайтеся частіше полоскати рот або хоч би проводити язиком по зубах - це також допомагає на якийсь час позбавитися від неприємного запаху.

Жувальна гумка

Можливо, іронічний Роальд Дав висміяв думку усунення неприємного запаху за допомогою жуйки, але правильно вибрана жувальна гумка дуже корисна як для зубів, так і для порожнини рота в цілому. Крім того, свіже дихання забезпечене.

Так, жувальна гумка без цукру стимулює вироблення слини за рахунок того, що викликає механічний жувальний рух. Жуйки, що містять ксилітол, також допомагають запобігти гниттю зубів. Крім того, жувальна гумка володіє приємним освіжаючим ароматом.

Харчування

Якщо хочете зберегти свіжість дихання, утримаєтеся від червоного вина, кави, м'яса і часнику. Всі ці продукти викликають галітоз. З іншого боку, морква нібито допомагає освіжити дихання. Хто б міг подумати?

Свіжість подиху полегшує розуміння

Хоча неприємний запах з рота - не найглобальніша проблема, він все ж таки доставляє деякі незручності. Всім нам доводилося розмовляти із співбесідником, страждаючим від галітоза, і задихатися після декількох хвилин бесіди. Отже поклопочіться про свіжість дихання завчасно! Двічі в день чистіть зуби протягом двох хвилин, користуйтеся флоссом і щіткою для видалення нальоту з язика і жуйте жувальну гумку - і оточуючі будуть вам вдячні.
Категорія: Здоров'я | Додав: folia (01.02.2010)
Переглядів: 2519 | Теги: здоров'я | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Притулок для тварин "Милосердя"

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода у Львові